3835994
dg
tigris tank
világhírű regények
oris óra
orchidea bélyeg
szürke bőr táska
tudományegyetem
komód restaurált
bordó ólomkristály pohár
régi kerékpár csepel
aurora island
németh zsuzsanna
hollóházi hajnalka süteményes
hollóházi kekszes doboz
hertay mária rézkarc
drasche leves
75 éves forint
1963 október
tavaszi dekoráció
gyűrűtartó cipő
fá©m doboz
gőz mozdony
gabbeh gyapjúszőnyeg
angyalka horgolt