tolnai világlapja
herendi figurális szobor
varrógépet
antik vadász
cseke
földrajz atlasz
jiri jiroutek
zsolnay boci
aranyozott kép
bőr ezüst
kogutowicz manó
szigeti magda
mókusos
kolozsváry kerámia
kerti kerámia
corvus kora róbert
trón fotel
kék porcelán tányér
ezüst fülbevaló türkiz kővel
bihar vármegye
női nadrág
intarziás dohányzóasztal
busó maszk
herendi viktória kaspó
kitüntetés doboz