1 tétel
soós edina
alföldi aranyszegélyes mélytányér
kalotaszegi szoknya
szántó vető
matricás gömb
szecessziós ezüst cukordoboz
csipkés áttört kerámia
királykék ólomkristály váza
valódi selyem kendő
500 korona replika
retro francia pohár
érmeregiszter
zsolnay kék barackvirágmintás lapostányér
szecessziós ólomüveg ablak
fából készült falidísz
cirkon köves ezüst ékszer
jorg
orrszarvúbogár
200 ft 2005
szecessziós asztalközép üveggel
200korona
kiscsikó
restaurált darab
kártyanaptár 2024
kép réz keretben