36 tétel
Eladva: 2024. máj. 02. 13:03
Eladva: 2024. ápr. 24. 23:34
Eladva: 2024. ápr. 24. 22:24
Eladva: 2024. ápr. 23. 09:17
1905 – Weitzmann fényképészeti műterem, Bécs. Fiatal pár egészalakos esküvői fotója. Színezett kabin
Két kemény táblás fotó Pécsről (Klapok A.) a múlt század elejéről: esküvői ill. az ifjú ara portréja
Eladva: 2024. ápr. 22. 06:33
Eladva: 2024. ápr. 21. 16:48
Eladva: 2024. ápr. 06. 22:16
Eladva: 2024. ápr. 01. 14:35
Eladva: 2024. márc. 24. 10:43
Eladva: 2024. febr. 12. 13:30
Eladva: 2024. febr. 05. 16:21
180 cm szőnyeg
hertay mária rézkarc
beszédes bronz
szolgálatáért
intercontinental
népviselet festmény
vaj borostyán
zsolnay patika edény
helena tynell
irak unc
ezüst férfigyűrű
laborcz flóra
szarvas város
hublot óra
ferenc józsef 1 florin
bélyeg sor
schwer lajos
betétes díszpárna
retro mazsola
muppet show
népi ruhák
antikbudapest
fehér kalocsai terítő
üveg képek
zsolnay apró virágos barokk