3 tétel
Eladva: 2024. febr. 10. 18:42
Eladva: 2024. márc. 13. 06:07
mokett ágytakaró
kazetta bontatlan
légli
szintetikus rubin
bross jelzett
zsolnay szobrok
gyöngyház intarzia
fűszeres doboz
murano virág
bukovinszky
pocahontas
20 rappen
betlehemi figura
sydney
üveg ablakdísz
kandalló ajtó
fél pár
kemping asztal
húsz pengő 1930
szobor kovács margit
kaspó vas
tatra asztal
haller
bélyeg petőfi
színes gyűrű