evangélikus
kovács fújtató
1923 10000 korona
társalgó
kék lámpa
karády katalin
kék porcelán tányér
rokokó asztal
katona gömb
erdélyi táj
hollóházi arany
bodnár
swarovski medál
antik rézkarc
sárga rózsás porcelán
siskin
könyvsorozat
vérkő
antik hamutartó
ón falitányér
miniatűrök
csepel autó
jelzett faragás
molnár kálmán
1941 húsz pengő