50 forint 2006
réz újságtartó
jelzett kerámia
század
alföldi bogyós
bonn tányér
páduai szent antal
bánsághi
herendi fűszertartó
buborékos váza
denmark
arany cipő
ovis
bronz cipő
kút kifolyó
polikresz
bodrogkeresztúri fiú
tokaji szamorodni
slava karóra
vladislav
mimo
antik buton
porcelán állat
varrócérna
újmagyar lexikon