8 tétel
Eladva: 2024. ápr. 30. 20:0018 licit
Eladva: 2024. ápr. 19. 20:0512 licit
zsolnay flamingó
fa karácsonyi dísz
herendi vadász
falióra tok
vászon zsák
petróleumlámpa üveg
19 századi
vydai brenner nándor
sátán
herendi nanking
kuwait
porcelán bögre
ilnitzky
strasszköves
török líra
pfaff
ezüst 1 korona
petróleumos
kerámia gömb
gucci óra
bőr karkötő
ipari szekrény
hollóházi teáskanna
breil
szalma