női ezüstgyűrű 63
buborékos tál
3db öngyújtó
soós edina
harckocsiz�
antik szekrény restaurált
doboczky
karl ens madárpár
forg
herendi zve mintás
hosszú ujjú
antik arany gyűrű 53
kártyanaptár 1968
üveg gyümölcsök
rézkarc paraszt
csoki nyuszi
jacob zech
piros köves bizsu fülbevaló
tricolor női arany gyűrű
hiacint
magyar athletikai club
ezüst ékszer kővel
reggeliz
új valaska béla
fekete kors