Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
822 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. márc. 23. 08:08
65.000 HUF
179.71 USD
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
221.18 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 20:10
99.990 HUF
276.45 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 09:11
26.900 HUF
74.37 USD
Halak - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Cica
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, vízfesték
20.000 HUF
55.30 USD
Kiscirmos - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Cica
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, vízfesték
20.000 HUF
55.30 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 17. 16:29
45.000 HUF
124.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 16:27
45.000 HUF
124.42 USD
Mezei Cica - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Virág
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, pillangó
20.000 HUF
55.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 12:27
110.990 HUF
306.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 22:01
24.000 HUF
66.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:37
50.000 HUF
138.24 USD
Aranytojás - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron Madár
Kert, Arany, Vizfestés,Tavasz, Fészek, virág,
23.880 HUF
66.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 15:15
14.900 HUF
41.20 USD
Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Szarvas, medve -1048
Őz, Rajz, Macska, vad, vaddisznó, medve, cica
30.000 HUF
82.94 USD
Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron 1047
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
66.02 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 11:10
14.000 HUF
38.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 09:46
25.000 HUF
69.12 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
rolex pepsi
mirka627
üveg ékszer szett
hegyiverseny
tányér készletek
karácsonyfa dísz macska
1963 kártyanaptár
kőbányai kancsó
szöveges falvédő
túra bakancs
bartmann
porcelánfoglalat
zsebkendő gyermek
feliratos csésze
hollóházi magnólia
kicsi tányér
sunkid maci
óriás csupor
több mint
zsolnay bögre antik hasas
karácsonyi porcelán készlet
200 forintos unc
tari józsef
mester béla
világhírű regények