45 tétel
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
343.98 USD
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
220.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 21:57
65.000 HUF
178.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 12:12
59.999 HUF
165.11 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:37
50.000 HUF
137.59 USD
Feltöltve: 2023. jún. 30. 15:15
48.000 HUF
132.09 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 11:57
40.000 HUF
110.08 USD
29.999 HUF
82.55 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 09:22
26.000 HUF
71.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 01:14
25.000 HUF
68.80 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 02:00
24.000 HUF
66.05 USD
Frida Kahlo - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
65.71 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 21:30
19.000 HUF
52.29 USD
Feltöltve: Tegnap, 21:12
11.600 HUF
31.92 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 19:38
10.000 HUF
27.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 02:00
9.800 HUF
26.97 USD
vitéz sashegyi kálmán
bácskay
pengő bankjegy
ray bán napszemüveg
kristály poharak
ezüst usa
ritka autó
rock
forster
zsolnay napimádó
régi ezüst medál
zsolnay halászó
hankó béla
altwien váza
olympia írógép
arany gyűrű opál
réz locsolókanna
szeift béla
gallas nándor
steve
gránit tálak
1847
zsolnay tea
piros köves
porcelán poháralátét