sarok asztal
antik kisszekrény
diósi sándor
mini ital
furnér
olasz kávéfőző
férfi nadrág
sütőedény
kék bross
nyomásmérő
bull bútor
ónodi béla
sérült porcelán
józsef baska
rosta
zsolnay kompótos készlet
koloniál íróasztal
monarchy
ón karaffa
csigaház
kopt
asztal székekkel
angyalos címer
egermann
lászló endre