44 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 11:10
18.850 HUF
52.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:21
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 12:47
18.000 HUF
50.00 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 08:37
23.000 HUF
63.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 07:10
85.000 HUF
236.10 USD
Folyóparti városrészlet hattyúkkal (színezett rézkarc kerettel, 38x46 cm) víz,tájkép,állat,természet
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 22:58
7.500 HUF
20.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:47
7.500 HUF
20.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:22
7.500 HUF
20.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 17:56
22.900 HUF
63.61 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 15:20
46.000 HUF
127.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
5.300 HUF
14.72 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 10:19
17.850 HUF
49.58 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 21:26
149.999 HUF
416.64 USD
ESTE - 6 ólommetszet: Karácsony. tél. Budapest. Párizs. Balaton. puszta. Cselényi Walleshausen Zs.
Rendkívüli mesterművek 1932-ből +1 ajándék akt!
145.000 HUF
402.76 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 18:27
16.000 HUF
44.44 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 19:19
13.750 HUF
38.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 23:53
14.500 HUF
40.28 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 12:37
13.000 HUF
36.11 USD
skorpió
kardbojt
számolócédula
réz bross
art deco készlet
hollóházi mese bögre
ezüst levesestál
tunéziai
benkhard
1900 5 korona
klisé
szlányi
don
5 pengő 1928
földalatti
egressy
kerámia kanna
kristófi
czencz jános
intarziás szekrény
óra rakéta
lászló gyula
férfi kabát
herendi tojás
hollóházi hajnalka