2 tétel
Lejárat: 23 óra 21 perc0 licit
30.000 HUF
82.90 USD
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
hertay mária rézkarc
japán ékszerdoboz
bútorterv
royal worcester palissy
vastag függöny
nina ricci parfüm
drasche porcelán akt
angol fém
fém kéz
karácsonyfadísz csikóhal
piros köves ezüst ékszer
fazzoletto
forint minta unc
aurora island
vegán illatgyertya
kancsó fonott fülű
ferdinánd tallér
rábainé
spellbound
antik kandaló
könyves vitrines szekrény
konyhai életkép
kismotor és gépgyár
elefántos porcelán
nagyméretű cserép