1.077 tétel
Gross Arnold - Tiszapart (1953. március), tájkép, rézkarc/papír, korai időszak, eredeti, keretezett.
180.000 HUF
506.80 USD
Extraság Színezett, vegyes technika jelzett gyönyörű sokat mondó antik rézkarc ritkaság .50 x 40 cm.
195.000 HUF
549.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 07:03
249.000 HUF
701.07 USD
Feltöltve: 2023. jún. 08. 00:18
250.000 HUF
703.89 USD
Gross Arnold : Madarak kertje I. - MonokrRézkarc/papír, 29 cm x 40 cm, jjl.: Gross Arnold EREDETI!!!
299.000 HUF
841.85 USD
299.000 HUF
841.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 23:10
320.000 HUF
900.98 USD
Feltöltve: 2023. aug. 06. 08:37
440.000 HUF
1,238.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 14:38
449.900 HUF
1,266.72 USD
499.000 HUF
1,404.96 USD
Gross Arnold : Madarak kertje I. - SzínesRézkarc/papír, 29 cm x 40 cm, jjl.: Gross Arnold EREDETI!!!
699.000 HUF
1,968.07 USD