földrajzi társaság könyvtára
majolika figurális
1967 kártyanaptár
antik óra szerkezetek
állami díj
cirkónia medál
dzurik
zsolnay arany szélű
arnhold béla
zsolnay egérkés bögre
porcelán gyűrűtartó tálka
fehér margit tűzzománc képei
sérült fischer
váczi kerámia
ötvös lászló
drasche babszem
herendi lehár
kalocsai fűszer tartó
afrikai anyag
thieme
jenaer
angyalos váza
hertay mária rézkarc
zsolnay kancsóváza
art deco nagy tálaló