antik sérült festmény
cd rom
usa fél dollár
lavotha
ezüstkönyv
kerámia adventi koszorú
építményes íróasztal
lepkéi
yamud
drasche popey
falikar 2 db
karácsonyfadísz csúcsdísz
ezüst bögre
zsolnay irizáló
design polc
francia karosszék
jazz lp
dísz baba
kerámia buddha
aranyozott 2000
róbert ottiger
tű 154
varrós készlet
szovjet zászló
retro gumi játék