5 tétel
bélyeg petőfi
bőr szandál
gáspár sándor
lencsibaba
ingalencse
zsolnay mesemintás tányér
kovács margit könyv
kártyamintás
völgyi
a föld körül
régi kapa
szőnyeg sérült
szénbánya
tefu
óriás kínáló
repesztett üveg váza
sopron képeslap
gyűrű 56
majthényi
thonet dohányzóasztal
bálint józsef
big ben
akvarell kép
hmv mtm
irgalmas