kalocsai bonbonier
feledy gyula
gajzágó
bálin
ütő
negyed ütős
pocakos
ezüst gyűrű 60
haranghy
barokk gyertyatartó
aranyozott bankjegy
100 forint 1995
tenyésztett gyöngy fülbevaló
kisbaba
istók jános
üveg fej
orvosi eszközök
tihanyiné
kakukk
jelzett bizsu
hódmezővásárhelyi váza
mini parfüm
neobarokk ebédlő
füredi
kukoricás