Összes kategóriában
Készítő, márka
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

7 tétel

Osztrák kerámia készlet Osztrák kerámia készlet
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Osztrák kerámia készlet

Feltöltve: Ma, 11:35
6.500 HUF 20.96 USD
Smaragdzöld osztrák boros készlet, magasfényű, hibátlan állapotban! Smaragdzöld osztrák boros készlet, magasfényű, hibátlan állapotban!
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
3.500 HUF 11.28 USD
Dombordiszítésű , szőlőmintás kerámia boros készlet 2. Dombordiszítésű , szőlőmintás kerámia boros készlet 2.
Fix áras termék
4.500 HUF 14.51 USD
Dombordiszítésű , szőlőmintás kerámia boros készlet 1. Dombordiszítésű , szőlőmintás kerámia boros készlet 1.
Fix áras termék
3.500 HUF 11.28 USD
Ritka zöld mintás 6 + 1 Gmundner kerámia limonádés, boros készlet Ritka zöld mintás 6 + 1 Gmundner kerámia limonádés, boros készlet
Alkuképes termék
9.500 HUF 30.63 USD
Aranyozott kerámia italos készlet Aranyozott kerámia italos készlet
Fix áras termék

Aranyozott kerámia italos készlet

Feltöltve: 2020. okt. 01. 10:16
10.000 HUF 32.24 USD
Antik sós mázas kerámia üveg. 1800-as évekből való. Antik sós mázas kerámia üveg. 1800-as évekből való.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
28.000 HUF 90.27 USD