377 tétel
Feltöltve: 2024. febr. 25. 08:17
8.000 HUF
22.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 08:43
14.000 HUF
38.74 USD
Feltöltve: 2023. júl. 12. 11:13
7.000 HUF
19.37 USD
Feltöltve: 2023. máj. 30. 20:22
4.000 HUF
11.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 05:55
88.000 HUF
243.50 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 16:01
3.700 HUF
10.24 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 19:44
60.000 HUF
166.03 USD
Antik korondi kerámia bokály 5 db. madaras , tulipános Matké Imre Korond 12,5 - 19,7 cm -ig Sérült !
10.000 HUF
27.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 07:10
6.900 HUF
19.09 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 05:43
8.900 HUF
24.63 USD
Hódmezővàsàrhelyi jelzett keràmia !Hibàtlan àllapotban !HMV jelzéssel !
Hódmezővàsàrhelyi jelzezt keràmia !
2.500 HUF
6.92 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 07:52
8.900 HUF
24.63 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 10:05
3.400 HUF
9.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 20:16
33.000 HUF
91.31 USD
Gyűjtőnek ! Antik kb.120 -150 éves népi kerámia, cserép,füles kanna, kancsó, kiöntő virágos dekorral
28.000 HUF
77.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 07:55
35.000 HUF
96.85 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 12:50
26.000 HUF
71.94 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 22:47
5.500 HUF
15.22 USD
Feltöltve: 2023. jún. 09. 09:57
2.900 HUF
8.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 20:06
2.500 HUF
6.92 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 08:04
5.900 HUF
16.33 USD
Feltöltve: 2023. júl. 01. 15:34
1.100 HUF
3.04 USD