1 tétel
zsolnay fekete
indiai virágkosár
papír angyal
fazettás
kínáló porcelán tál
mária treben egészség isten patikájából
ametiszt ezüst
sárdy
etnikai ékszer
intarziás tálca
csiszolt kristály váza
dali litográfia
porcelán paraszt tál
steak
samu géza
szemtanu
retro fa madár
úttörő jelvény
porcelán orrszarvú
cardin
zöld üvegtál
nászajándék
kósza sipos lászló
kisbögre
5 fillér 1955