1 tétel
festmény 2db
üveg reklám
óbambusz
grosics
zöld citrin
világszép nádszál kisasszony
made in gdr
aranyozott 2000
restaurált szék
fiókos fa doboz
karácsonyfadísz hordó
stampedlis pohár
pele
francia karosszék
ezüst mérő
hónapos csésze
25000korona
szifonok
vilim
festett fa szobor
stereo
kártyanaptár lottó
hálós szódásszifon
elmo
kév