1 tétel
nagyvirágos váza
ametiszt gyémánt
retro mazsola
yatming
birizdó gabriella
kórház feliratú
gyönyörű szecessziós lámpa
brill fehérarany fülbevaló
remecz
ezüstözött pipere
kézi csomózású futó
régi festett petróleum lámpa
repült óra
fehérarany opál
meisseni kávés szett
hertay mária rézkarc
katona jenő
hollóházi káldor
férfi portré festmény
thonet szék jelzett
zsolnay búzavirág mintás bonbonier
aranyfácános herendi
zsolnay kancsóváza
női ruha xl
reklám tükörkép