1917
ötvös ékszer
radnóti miklós
aranyozott keret
hollóházi mini váza
szász endre rézkarc
gallé lámpa
vastag üveg váza
csabai margit
barokk festmény
láncing
zsolnay eozin bölény
mosshammer györgy
furulyás
rácz edit
badacsonytomaj
herendi kis váza
delacroix
pipereasztal
dual
napocskás tányér
nolde
figura üveg
canada
tejszín kiöntő