330 tétel
Eladva: 2024. febr. 15. 20:3725 licit
Eladva: 2024. márc. 22. 09:362 licit
Eladva: 2024. ápr. 14. 19:002 licit
30 db-os porcelán kerámia csomag hagyatékból több hazai gyártó törés pattanás mentes csomagolásban k
Eladva: 2024. márc. 29. 19:311 licit
Eladva: 2024. febr. 11. 20:207 licit
Eladva: 2024. márc. 21. 19:581 licit
2 db retro váza M Á, különleges formájú, magyar iparművészeti kerámia, egyik jelzett, 23,5 cm-párban
Eladva: 2024. febr. 03. 11:5226 licit
Eladva: 2024. márc. 20. 20:162 licit
Eladva: 2024. márc. 23. 09:541 licit
Eladva: 2024. febr. 27. 19:468 licit
Eladva: 2024. ápr. 19. 19:221 licit
mutter
elegáns ülőgarnitúra
len ruha
vesztróczy
zsolnay tacsi
spanyol kerámia
manó füles
orosz karácsonyfadísz
húsvágó bárd
lemez lejátszó
zsolnay kövön ülő
sallay
herendi 1943
japán tea
ferkovics
láb réz
karácsonyfadísz mikulás
alföldi tálaló
aranyozott bavaria
kis köcsög
grünfeld
hübner
király józsef
antónia
konyha polc