77 tétel
Eladva: 2024. márc. 07. 19:004 licit
Retro iparművészeti narancssárga-fekete mázas kerámia falitányér és kiöntő vagy hamutál párban eladó
Eladva: 2024. febr. 28. 18:1411 licit
Eladva: 2024. febr. 22. 20:4210 licit
Eladva: 2024. febr. 18. 18:472 licit
Tófej, jelzett, retro, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, kínáló vagy hamutál hibátlan állapotban
Eladva: 2024. febr. 14. 19:049 licit
Eladva: 2024. febr. 09. 19:232 licit
ritka üveg váza
kép réz keretben
kékkő
turulmadár porcelán
ipm junior alfa
alföldi aranyszegélyes mélytányér
borkostol�
kegytárgy medál
mozgó plüss
józsa jános festő művész
komfort melltartó
tálaló fogantyúval
militária porcelán
cirkon drágakő
agancsmarkolat
arany ékszer brillel
500pengő 1945
kati s pamacs
horgolt tulipán
mélytengerek
i andrás ezüst
wagons lits
zneim majolika
reichenbach porcelán váza
antik szűzmária medál