2 tétel
Eladva: 2024. febr. 14. 19:049 licit
Tófej, jelzett, retro, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, kínáló vagy hamutál hibátlan állapotban
faragott csont
kada alajos
újság tartó
türkizkék
andrásy róbert
simpson
hollóházi kézzel festett
ezüstözött tál
izraeli fülbevaló
futó
jeruzsálem
100 forint 1984
minisztérium
abony
népviseletes
jacques lemans
lenhardt
zsolnay eozin török jános
akt rézkarc
kézzel festett
pecsétviasz
seltmann weiden
iparművész nyakék
szennyes
kiss ferenc