278 tétel
Gorka Géza csavart füles, jelzett, kerámia váza, alján mázlepattanás, magassága 19 cm, nyílása 10 cm
15.000 HUF
41.32 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:06
15.000 HUF
41.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 08:30
14.900 HUF
41.04 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 20:46
14.800 HUF
40.77 USD
Feltöltve: 2023. szept. 20. 11:04
13.900 HUF
38.29 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 17:23
13.500 HUF
37.19 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 07:39
12.990 HUF
35.78 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 20:29
12.900 HUF
35.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:54
12.200 HUF
33.60 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 09:00
11.900 HUF
32.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:46
11.800 HUF
32.50 USD
antik bibliák
szódás retro szódásszifon
szőnyeg törzsi
domború üveg képkeret
szalámis villa
jugoszlávia replika
alföldikancsó
lajos korabeli szekrény
alt wien tej kiöntő
régi képeslap ünnep
osco férfi karóra
herendi hamuz
türkizkék üveg váza
évszámos kerámia
1 9 ct
régi karácsonyi fényfüzér
vasarely skier
egri leányka bőr
pósfai
ricoh karóra
zsolnay porcelán szórt virágos
csók istván rézkarcok
fehér korall ékszerek
betűsablonok
db öngyújtó