isten
konyhai kerámia tároló
zsolnay kék arany
gépkönyv
kórusz rézkarc
999 arany
nagy bronz szobor
ezüstnyaklánc
kávéfőzőgép
fülestál
alföldi menza
réz asztali tükör
trébelt
kishonthy jenő
cs nagy andrás
francia bronz szobor
zafír ékszer
galilei
repülőtér
pengő 1942 1
10 forint 1971
aquarell
pohárszett
bajna
szász kerámia