zorki fényképezőgép
1965 kártyanaptár
art deco kerámia lámpa
500korona
ólom üveg ablak
sál stóla
ezüst fűszertartó szett
remecz
sikerkalauz
hertay mária rézkarc
veterán kerékpár alkatrészek
gyönyörű szecessziós lámpa
gabbeh gyapjúszőnyeg
tűzvirágos
győr 750
karácsonyfadísz váza
200 escudos
füles pogácsás
régi vászon festmény
régi villanymotor
ezüst hús
alföldi mokka
készlet vitrin
bútorterv
festmény jelzés nélkül