gránit kutya
5 schilling
napló
mészöly
hollóházi olvasó
ernő
fém játék
zsolnay leveses csésze
ezüst gyűrű zafír
aquincum madár
jég
unicumos üveg
mizser pál
festmény balaton
intarziás szekrény
horgolt felső
bakonyi mihály
színes pohár
győri márton
bohóc porcelán
aranyozott bross
schaár
óra rakéta
késkészlet
cservonyec