2 tétel
Eladva: 2024. márc. 02. 15:081 licit
xviii századi
porcelán állat
bem
delma
biedermeier karosszék
slava karóra
mont
japán akvarell
mosakodó készlet
képes történelem
zsolnay tányér kisvirágos
pénztárgép national
sajttál
hímzett abrosz
leonardo collection
szert
zsolnay kék arany
porcelán kacsa
alföldi süteményes készlet
sió
onix nyakék
varróláda
retro könyvszekrény
eschenbach jenő
neobarokk kisasztal