2korona
reichspfennig
varga rézkarc
kukoricás kancsó
régi macik
hangya üveg
madártoll
karate
zafír nyakék
aranyozott étkészlet
kody
hummel kéményseprő
üveg festmény
kék függöny
herendi viktória minta
a pallas nagy lexikona
fiókos polc
régi televízió
weller
orosz agár
relif
mayer berta
ezüst ékszer csomag
gabriel szék
szarvas trófea