1 tétel
romkert
zsolnay porcelán figurális török jános
műbőr puffok
spinnaker vintage
angyalos óra
bodrogkeresztúri katicás kislányok
sárgadinnyés csendélet
alföldi rózsás teás
nagy gólya
régi réz iparművész
vintage öntöttvas vasak
antik tűzoltó
ls
karra
csók istván rézkarcok
gömbváza lila
jeruzsálem medál
szatmári ottilia
hc bögre
orosz porcelánfigura
borostyán ezüst medálok
14 k arany ra
skrdlovice frantisek vizner
24 karátos aranyozott bankjegy
új valaska béla