tamtam óra
sárközi évi
a háromkirályok
varróskészlet
john keegan
zene cd
vera pelle táska
1965 kártyanaptár
moly
zsolnay nagy pillangós váza
herendi támadó lúd
putti
pizzatál
könyves vitrines szekrény
hajt
zeitung
200 forintos unc
kristály karácsonyfadísz
angyalkás asztalka
sárga kristály
régi vászon festmény
gorka jelzett
boda dezső
1947 100 forintos
politikai plakátok