5 tétel
gubán
vaszkó erzsébet
putyu
fém tolltartó
aquincum liba
giccs
katonai bakancs
hollóházi medve
unicum üveg
aldo
zománc lavór
zalaváry miklós
aranyozott kávéskészlet
debreczeny
retro üvegbúra
mirage
erzsébet királyné képeslap
wehrmachtswerk
antik teáskanna
restaurálandó
gayor tibor
pepsi tábla
herendi körmös kaspó
domex
fajansz mosdó