1 tétel
gion
aquincum oroszlán
vintage loft
szécsi andrás
kaba
tulvar
herendi pottery
intarziás tálca
rák tál
bagoly könyvvel
hagyma mintás tányér
színház és mozi
kennedy ezüst
gömb nagy
ovális keretben
galambos lány
zsolnay dugó
zinzi
vasaló kéményes
párbajtőr
art deco étkező asztal
török jános anya gyermekével
réz vitorlás
kalff
rózsa györgy