1 tétel
albert lászló
biedermeier garnitúra
intarziás asztalka
intaglio
karácsonyfa dísz szódásüveg
vaj köpülő
okirat
zománc fülbevaló
szilke zsolnay
felesütős
enamel
zsolnay mártásos
levesestál kék
bertram porcelán
ficzek
desszert villa
tandori dezső
herendi karaffa
zsákvászon
bóly
petit point
hátakt
paizs
kínai padló váza
papír pénzek