majolika fali tányér
üvegpohár készlet
comore szigetek
zsolnay levesestányér
különleges zsolnay
textil baba
siska
tina turner
herendi madár figura
népi ing
nyilas medál
gemenc
retro hőmérő
rézkarc portré
baba bölcső
1892 20 fillér
rózsás kendő
50 éves a forint
toszkána
zsolnay levélnehezék
réz intarziás
áttört ezüst gyűrű
sinka
500000 korona
ezüst bogyós