40 tétel
Feltöltve: 2023. szept. 05. 08:56
2.000 HUF
5.53 USD
Aquincum porcelán emlék csészék/ aljukkal,matricás diszítéssel.Szombathely felirattal.Sérülésmentes.
2.400 HUF
6.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 12:50
2.990 HUF
8.26 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 12:32
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 21. 21:00
3.500 HUF
9.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 06:35
3.700 HUF
10.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 06:56
4.000 HUF
11.05 USD
Feltöltve: 2023. szept. 11. 16:30
4.500 HUF
12.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 08:36
5.500 HUF
15.20 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 16:56
5.500 HUF
15.20 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 06:59
5.890 HUF
16.28 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 12:29
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2023. szept. 07. 14:12
7.000 HUF
19.35 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 18:47
8.500 HUF
23.49 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 18:33
11.890 HUF
32.86 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 10:09
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 11:46
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 11:18
28.000 HUF
77.38 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 19:16
79.900 HUF
220.81 USD
valódi selyem
régi ezüst ékszer
hollóházi olvasó lányok
kulcstartó doboz
ezüst korona
játék zongora
h molnár magda
ezüst golyó
tanulmány
török gyűrű
aranyozott üveg
andruskó
vízöntő
1957 20 fillér
gerenda
söröskorsó zsolnay
opálos
gottermayer
70 és évek
warhol
réz mérlegsúly
mini ital
hal váza
asztali képtartó
ussr porcelán