19 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 14:56
12.500 HUF
34.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:59
19.800 HUF
54.71 USD
Antik ALTWIEN barokk jelenetes porcelán korsó kancsó nagyon ritka és szép állapot 22cm képek szerint
19.999 HUF
55.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 09:10
41.000 HUF
113.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 22:15
32.000 HUF
88.43 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 14:24
35.000 HUF
96.72 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 09:14
18.000 HUF
49.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 06:33
4.500 HUF
12.44 USD
Feltöltve: 2023. okt. 24. 16:35
6.500 HUF
17.96 USD
kislány csibékkel
iparművészeti lámpa párban
zsolnay mindennapok
valódi selyem kendő
zsolnay arat
brilles ékszer
kézzel festett húsvéti tojás
olaj vászon festmény deák
antik szekrény restaurált
bruckner valéria
14k arany női óra
női kötött ruha
zsolnay nefelejcs mintás zsolnay
szovjet lakk doboz
antik fehér aranygyűrű
hunornak
ovis zsák
teljes v
hollóházi porcelán levendulás
sarreguemines u
régi orosz alvós baba
21db karácsonyfadísz
biszkvit kínáló
selmecbányáról
rajz 1890