zöld ruha
daday kálmán
fazekasság
royal albert tányér
ezüst gyűrű 54
dzsemtartó
chat noir
cube
gobelin alap
fém kakas
zsolnay gyöngy
olaj lámpás
alpha
zsolnay vajtartó
arab kávés
breton
vászon fazék
korallvirág
nagy lábas
herendi csikó
csárdás királynő
epiag cukortartó
royal stafford
mária treben egészség isten patikájából
élesdy rézkarc