Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

4 tétel

Antik gyógyszertári edény 497 Antik gyógyszertári edény 497

Antik gyógyszertári edény 497

Eladva: 2021. szept. 17. 20:212 licit
Barokk jelenetes tojásgyűrűtartó 950 Barokk jelenetes tojásgyűrűtartó 950

Barokk jelenetes tojásgyűrűtartó 950

Eladva: 2021. júl. 28. 20:365 licit
Porcelán aranyozott talpas bonbonier 925 Porcelán aranyozott talpas bonbonier 925

Porcelán aranyozott talpas bonbonier 925

Eladva: 2021. júl. 24. 20:364 licit
Antik porcelán ibolyás béka bonbonier 748 Antik porcelán ibolyás béka bonbonier 748

Antik porcelán ibolyás béka bonbonier 748

Eladva: 2021. jún. 28. 20:364 licit