150 tétel
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. ápr. 07. 19:434 licit
Eladva: 2024. ápr. 16. 20:004 licit
Eladva: 2024. ápr. 30. 20:056 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 20:238 licit
Eladva: 2024. febr. 15. 20:396 licit
Eladva: 2024. febr. 13. 19:036 licit
fina
herendi új
thomas
viktória étkészlet
herendi lapostányér
zsolnay mikulásvirág
csibe
fateknő
ezüst gyűrű smaragd
fülesfotel
demjén
iparművészeti bross
porcelán bika
thonett asztal
kék porcelán
nagy szőnyeg
asztali bronz lámpa
freytag
lenvászon
fa asztal
langendorf
érdemrend
orosz lászló
hántolt üveg
ezüst kompótos