156 tétel
Eladva: 2024. ápr. 07. 19:434 licit
Eladva: 2024. ápr. 11. 18:313 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 20:238 licit
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. márc. 05. 20:0830 licit
maya
zsákvászon
mariazell
zománc medál
mátraháza
caprice
elek istván
tálalókocsi
arany 14k gyűrű
feketelőporos
somogyi soma lászló
biedermeier garnitúra
muránói tál
máriaház
zsolnay hárfázó
katonai övcsat
baranyay
faragott csillár
német porcelán étkészlet
zsolnay női
magyar kerámia
vastükör
szvasztika
ezüst bagoly
tea kiöntő