222 tétel
Eladva: 2024. márc. 05. 20:0830 licit
Eladva: 2024. ápr. 23. 19:1231 licit
1 Ft-ról! 6 személyes, gyönyörűséges rózsás, aranyozott, barokk porcelán teáskészlet MZ CZECHOSLOVAK
Eladva: 2024. ápr. 25. 20:4329 licit
Eladva: 2024. márc. 05. 19:058 licit
Eladva: 2024. márc. 05. 21:0080 licit
Eladva: 2024. márc. 14. 19:401 licit
Eladva: 2024. ápr. 09. 21:124 licit
Eladva: 2024. márc. 05. 18:556 licit
Eladva: 2024. máj. 18. 20:1536 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 20:238 licit
alföldi porcelán autó
angyal csúcsdísz
filigrán karkötő
minatűr
skoda éva
1 fillér 1926
szent teréz
szovjet lámpa
babaállvány
vörös kristály
gyöngyös arany gyűrű
zsolnay pirogránit kaspó
zsolnay virágos bonbonier
porcelán nyelű kés
zsolnay teás alátét
zsolnay tiffany
reichspfennig
varga rézkarc
kutya újság
20 fillér 1894
herendi aranyfácán
200 forint papír
2 gulden
füzér
ébresztős karóra