76 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 12. 19:21
5.000 HUF
13.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:13
249.000 HUF
679.07 USD
18. századi Dán Royal Copenhagen Teatartó / 18th century Royal Copenhagen Danish Porcelain Tea Caddy
250.000 HUF
681.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 13:35
40.000 HUF
109.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 06:35
10.000 HUF
27.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 09:38
16.000 HUF
43.64 USD
Royal Coppenhagen kézzel festett kék fehér plakett Cristian V (V Keresztély) dán király lovas szobra
2.490 HUF
6.79 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 09:39
16.000 HUF
43.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 16:29
6.500 HUF
17.73 USD
16.000 HUF
43.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 21:01
45.000 HUF
122.72 USD
gobelin alap
észak csillaga
séfkés
porcelán kávédaráló
herendi eton mintás süteményes készlet
bambisüveg
esőleső
szifon karácsonyfadísz
evezés
aquincum egér
ezüst smaragd medál
lauscha
wallendorf lány
zsolnay süteményes pillangó
üveg figurák
dallos lívia festmény
intarziás fa doboz
fehér fülbevaló
herendi tejszín kiöntő
drasche tacskó
lapos tányérok
fényképtartó arany medál
redon
biedermeier kupa
seltmann weiden étkészlet