alföldi porcelán mártásos
art deco arany ékszer
mexico 86
2 baba
piri mintás
német bakelit
herendi festmény
hertay mária rézkarc
palecek
art deco sérült
vastagh éva
glass vase
régi rajzos képeslapok
herendi viktória mintás süteményes tányér
kornerupin
japona karóra
tombak
arany karperec 14k
képeslap siófok
fotel párban olasz
herendi magyar nemes
ikonfestő
metszett pezsgőspohár
1945 100000
5 forint emlék