1 tétel
dalkör
plate
kurszk
teáskanna tető
fali akaszt
zsolnay eozin ékszer
osztrák katonai
szantrucsek
ezüst sárkány
intarziás kisasztal
varrógép pfaff
csokoládépapír
radnay miklós
drasche hattyú
ezüst nyelű kés
régi televízió
aranyozott bavaria
arkadia
keresztszem
zsolnay kövön ülő
bélyeg sport
óvár
mini korona
terrakotta tál
kandalló ajtó